Vozim danas iza kolone, a na čelu kombi cijelo vrijeme u lijevoj traci. Ne pretječe nikoga, ne miče se desno, a iza njega se skupilo nekoliko auta.
Nije mi jasno zašto se neki vozači tako drže lijeve trake kao da je njihova.
Što vi radite u takvoj situaciji? Čekate, blicate ili ga prođete desnom stranom?

